![](/0/spacer.gif) ![](/0/spacer.gif) |
|
|
|
Διοικητικές Πληροφορίες |
![](/0/spacer.gif) |
![](/0/hor_inf_line.gif) |
|
![](/0/spacer.gif) |
|
|
![](/0/spacer.gif) |
|
|
|
![](/0/spacer.gif) |
![](/0/spacer.gif) |
|
|
Α.Μ.Ε.Α. |
![](/0/spacer.gif) |
![](/0/hor_inf_line516.gif) |
![](/0/spacer.gif) |
Τα άτομα με ειδικές ανάγκες μπορούν να επισκεφθούν ένα μέρος του Μουσείου και τις τουαλέτες. |
|
![](/0/spacer.gif) |
![](/0/spacer.gif) |
|
|
![](/0/spacer.gif) |
![](/0/spacer.gif) |
|
|
Πρόσβαση στο Μουσείο |
![](/0/spacer.gif) |
![](/0/hor_inf_line516.gif) |
![](/0/spacer.gif) |
Ο επισκέπτης μπορεί να φθάσει στην Ορεστιάδα με ΚΤΕΛ , αφού πληροφορηθεί τα δρομολόγια, με τραίνο ή Ι.Χ., κατόπιν η πρόσβαση στο Μουσείο είναι εύκολη, ακόμη και με τα πόδια. Σχετικές πινακίδες του Δήμου κατευθύνουν. |
|
![](/0/spacer.gif) |
![](/0/spacer.gif) |
|
|
![](/0/spacer.gif) |
![](/0/spacer.gif) |
|
|
Πωλητήριο |
![](/0/spacer.gif) |
![](/0/hor_inf_line516.gif) |
![](/0/spacer.gif) |
Απ' το πωλητήριο ο επισκέπτης μπορεί να προμηθευτεί αναμνηστικές κάρτες, CD με θρακιώτικα τραγούδια, το βιβλίο του Μουσείου με θέμα ' Μνήμες απ' τις αξέχαστες πατρίδες', και διάφορα άλλα αναμνηστικά. |
|
![](/0/spacer.gif) |
![](/0/spacer.gif) |
|
|
|
|
|
![](/0/spacer.gif) |
|
|